SIKÇA SORULAN SORULAR

 • OneShot Premium, CS:GO (Counter Strike: Global Offensive) oyunu için hazırlanmış olan ve müşterilerine üst düzey özellikler sağlayan dünyada ki ilk ve tek web tabanlı hile yazılımıdır. Diğer hilelerden en büyük farkımız, yazılımımızın web tabanlı olmasıdır. Yazılımımızın tüm detayları, ayarları, konfigürasyonları web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Oyun içi herhangi bir menü mevcut değildir. Ek olarak diğer tüm hileler oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını hilenin içerisine yazarlar ve hile başlayınca bu verileri kullanarak hile çalışır ve işlevini yerine getirir. Fakat OneShot Premium'da hilenin içerisine kesinlikle oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını yazmayız. Bu verileri otomatik olarak çeken otomasyonlara sahibiz. Yani oyun ne kadar güncellenirse güncellensin, hilenizin güncellemeye ihtiyacı yok. Çünkü hile her başlatıldığında oyunun güncel verileriyle çalışır.

 • Menüde bulunan kayıt ol/giriş yap butonuna bastıktan sonra açılan sayfada kayıt ol isimli kutucuktan sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Ben robot değilim yazan kutuya tıklayıp, tik işaretinin gelmesini bekleyiniz. Daha sonra kayıt ol butonuna basabilirsiniz. Kayıt ol butonuna bastıktan sonra e-posta adresinize üyeliğinizi aktive etmek için bir bağlantı gönderilecektir. E-posta adresinize giriş yapıp, bu bağlantıya tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

 • Hemen kendinize bir hesap oluşturduktan sonra, hesabım kısmına giriş yapınız. Hesabım kısmında bakiye yükleme bölümünü göreceksiniz. Hangi paketten almak istiyorsanız, ona göre bakiyenizi seçip, ödeme işlemini tamamlayınız. Bakiyeniz otomatik olarak ödemeniz tamamlandığında hesabınıza eklenmiş olacaktır. Daha sonra ise yine hesabım kısmından programı satın al bölümünden programı satın alabilirsiniz.

 • Programı satın aldıktan sonra, hesabım kısmından kalan süre yazısının altında hileyi indirebileceğiniz buton mevcuttur.

 • Programı satın aldıktan sonra, yazılımızın tüm konfigürasyonunun yapıldığı sayfaya yönlendirileceksiniz. Oyun içi herhangi bir menüyle uğraşmanıza gerek yoktur.

 • E-postanızın spam kutusunu kontrol ediniz. Eğer spam kutusunda da bulamıyorsanız, sitemizden canlı desteğe başvurabilirsiniz.

 • HİÇ! Evet, doğru duydunuz. Dünyada ilk ve tek olarak bu sisteme sahibiz. Diğer tüm hileler oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını hilenin içerisine yazarlar ve hile başlayınca bu verileri kullanarak hile çalışır ve işlevini yerine getirir. Fakat OneShot Premium'd a hilenin içerisine kesinlikle oyunun verilerini, offsetlerini, kodlarını yazmıyoruz. Bu verileri otomatik olarak çeken otomasyonlara sahibiz. Yani oyun ne kadar güncellenirse güncellensin, hilenizin güncellemeye ihtiyacı yok. Çünkü hile her başlatıldığında oyunun güncel verileriyle çalışır.

 • Program yalnızca 1 bilgisayar için kullanılabilir. Program yalnızca bir bilgisayara lisanslanır. Eğer lisansınızı sıfırlayıp bir başka bilgisayarda hileyi çalıştırmak isterseniz, hesabım kısmından lisan sıfırlama paketini satın alabilirsiniz.

 • VAC Ban riski kesinlikle yoktur. Hile VAC sistemine yakalanmamaktadır. Her müşterimizin program kodları içerisinde fiziksel değişikler yaparak VAC ban riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Overwatch ban'ı engellemek aslında tamamen sizin elinizde. Güvenli modlar olarak tabir edilen legit modlarda oynarsanız overwatch müfettişleri tarafından farkedilmeniz imkansızdır. Kısaca hem overwatch hem VAC banı %100 oranında engellemiş bulunmaktayız. Dünyada tek ve ilk olarak yazılımımız web tabanlı bir yazılımdır. Web tabanlı yazılımların dedekte edilmesi imkansızdır. Yazılımımızın tüm ayar ve konfigürasyonları web sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

 • Teknik destek ekibimiz haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. Bir sorun, soru, hata, problem, istek, şikayet için destek talebi oluşturmanız yeterlidir. Teknik destek ekibinden gelen yanıt ile sorununuza 7/24 çözüm bulabilirsiniz.

 • Hesabım kısmında programı satın al kısmında paketlerin bulunduğu bölümde, 10TL ücret ile lisans sıfırlama satın alabilirsiniz. Özel durumlar için destek ile iletişime geçebilirsiniz.

 • OneShot Premium yazılımı Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.

 • Kredi kartı (Visa, MasterCard, Maestro, İninal, diğer ön ödemeli kartlar ve banka kartları) ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli taksit seçenekleri de mevcuttur.

 • Yapılan ödemeler & satın alımlar 7/24 otomatik olarak işlemektedir. Eklediğiniz bakiyeler anlık olarak bakiyenize eklenmektedir. Otomatik ödeme ve otomatik teslim sistemi sorunsuz şekilde işlemektedir.

 • Legit: Overwatch'ta bile belli olmayan, yasal olarak tabir edilen modlardır. İnsan reflekslerine özel olarak kodlanmış, hiçbir şekilde belli olmayan modlardır. Rekabetçide bu ayarları kullanırsanız overwatch'a dahi düşmezsiniz.
  Rage: Spin BOT (mevlana), resolver gibi özellikleri içeren modlara bu isim verilir. Düşmanlarınıza bakmadan bile hepsini aynı anda katledebilirsiniz. Rage kelimesinin Türkçe karşılığı öfkedir. Bu modlar da öfkelendiğinizde başvurup, düşmanlara bakmadan hatta oyuna bile bakmadan herkesi katledebileceğiniz modlardır. Tehlikeyi sevenler için birebirdir.

 • Sponsorluk sistemimiz tamamen otomatiktir. Hesabım > Sponsorluk Sistemi kısmından sponsorluk başvurusu yapabilirsiniz.

 • Diğer bütün hilelerde virüs, reklam gibi etkenler bulunmaktadır. OneShot Premium'da virüs, zararlı yazılımlar, reklam vb. etkenlere bulunmamaktadır.

 • Genç, dinamik, bilinçli ve olgun bir teknik ekibe sahibiz. 7/24 istekleriniz için çalışıyor ve sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

 • Evet! Oyunda mevcut olarak bulunan bütün silah skinlerini (görünüşlerini), bıçakları, eldivenleri vb. istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bıçaklara, skinlere yüzlerce dolar vermektense OneShot Premium'u satın alıp hepsini ücretsiz kullanabilirsiniz!

 • Şuan için sektörde web tabanlı başka bir alternatifimiz yoktur. Türkiye'de hatta dünyada web tabanlı CSGO hilesi sağlayan tek platformuz. Daha uygun fiyata sahip, daha çok özelliğe sahip, daha güvenli, %100 VAC ve OVERWATCH ban koruma sağlayan ve daha kaliteli bir hile bulamayacağınızın garantisini verebiliriz. Hiçbir hile sağlayıcısı VAC & Overwatch ban engelleme konusunda bizim kadar net ve güvenilir değil. Daha iyisini bulabilirseniz, onu tercih edin tabii ki :)